top of page
Autumn Leaves

Norwegian Pharma
GRYNAS JŪRINIS MAGNIS

29€
Siuntimas su Omniva 2,5€

UŽSAYMAS

Ačiū! Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai.

APRAŠYMAS: (120 tablečių)

✔️ Itin veiksmingos gryno jūrinio magnio tabletės. Tvariu, draugišku aplinkai būdu išgaunamas jūrinis magnis yra 100 % natūralus, gaunamas iš galingų bangų Norvegijos pietvakarinėje dalyje, Rugalando apskrityje. Siekiant išgauti magnį iš jūros, į jūros vandenį leidžiamas kalcio oksidas, kuris reaguoja su natūraliu vandenyno magniu, virsdamas magnio hidroksidu. Gautas tirpalas pakartotinai plaunamas gėlu jūros vandeniu ir džiovinamas iki smulkių miltelių. Tai švelnus ir tvarus procesas. Kad išgauti 1 kilogramą magnio, panaudojama 500 kilogramų jūros vandens.

✔️ Magnis yra vienas svarbiausių mūsų organizmo mineralų, dalyvaujančių daugelyje organizmo gyvybinių funkcijų. Šis mineralas reikalingas nervų sistemos veiklai palaikyti, sklandžiam širdies ir kraujagyslių darbui, tvirtiems kaulams, tinkamai plaučių ir raumenų sistemų veiklai palaikyti. Magnis taip pat padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje ir kraujo spaudimą, plečia kraujagysles, dalyvauja medžiagų apykaitoje ir daugelio fermentų veikloje, yra labai svarbus kalcio apykaitai organizme. Padidėjęs nervingumas, nuovargis, padidėjusi raumenų įtampa dažnai yra pirmieji magnio trūkumo požymiai. Šio mineralo trūkumas taip pat didina riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, gali sukelti širdies ritmo sutrikimus, kraujospūdžio svyravimus, raumenų spazmus, didina onkologinių ligų išsivystymo riziką.

✔️ Šio maisto papildo sudėtyje esantis vitaminas B6 stiprina magnio poveikį ir palengvina jo pasisavinimą organizme. Vitaminas B6 būtinas normaliai aminorūgščių apykaitai organizme, svarbus reumatinėms ligoms gydyti, smegenų ir nervų sistemos veiklai, energijos gamybai ląstelėse. Dėl vitamino B6 trūkumo atsiranda rankų ir kojų tirpimas, depresija, nemiga, prislėgta nuotaika, baimė, nervingumas, dirglumas, raumenų drebėjimas ir mėšlungis, energijos trūkumas. „Grynas jūrų magnis” puikiai tinka tiems, kurie patiria didelį darbo krūvį, miego trūkumą ir stresą. 

Siekiant aukščiausios kokybės, visi Norwegian Pharma produktai nuolat testuojami dėl sunkiųjų metalų kiekio.

SUDĖTIS

Magnio hidroksidas, inulinas, lipnumą reguliuojanti medžiaga (celiuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos), lipnumą reguliuojanti medžiaga (kalcio fosfatai, silicio dioksinas), piridoksino hidrochloridas (B6 vitaminas), paviršiaus padengimas (hidroksipropilmetilceliuliozė). Be dažiklių, gardiklių, konservantų, GMO ar iš jų gautų komponentų.

VARTOJIMAS

Suaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 tabletes per dieną. Jei patiriate daug streso, sportuojate, gausiai prakaituojate, gerti po 2 tab. į dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

bottom of page