top of page
Gut Relief.jpg
gut relief tab.jpg

Norwegian Pharma
ŽARNYNO SVEIKATA IR
PALENGVĖJIMAS

38€
Siuntimas su Omniva 2,5€

UŽSAKYMAS

Ačiū! Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai

APRAŠYMAS: (450 g miltelių)

✔️ Tai skrandžio veiklą ir virškinimą gerinantis papildas, kurio sudėtyje gausu natūralių ingridientų, tokių kaip glutaminas, kuris yra svarbus amoniako pertekliaus pašalinimui iš organizmo. Jis naudingas gydant daugybinę organų disfunkciją po smūgių ar kitų sužeidimų bei padeda pasveikti po sunkių nudegimų. Jis tai pat padeda imuninės sistemos funkcijai bei sklandžiam maisto virškinimui vykti ir yra reikalingas normaliai smegenų funkcijai užtikrinti.

gerina skrandžio veiklą ir virškinimą

padeda nuo refliukso

gydo organų disfunkciją

padeda pasveikti po sunkių nudegimų

reikalingas normaliai smegenų veiklai 

yra svarbus imuninės sistemos funkcijai.

✔️ Sudėtyje yra fermentų kompleksas. Taip pat gausu burokėlių, ciberžolės, alavijo, kvercetino, artišoko ekstraktų, avižų pluošto, kuris palaiko normalų skrandžio bei širdies darbą.

SUDĖTIS

L-glutamtnas, avižų pluoštas, fermentuota soja, fruktooligosacharidai, inulinas, pektinas, multienzimų kompleksas, burokų ekstraktas, ciberžolės ekstraktas, alijošiaus ekstraktas, kvercetinas, artišokų ekstraktas.

VARTOJIMAS

Suaugusiems žmonėms vartoti po 5 g (1 kaušelis, kuris yra dežutės viduje) per dieną. Esant poreikiui, vartoti 15 g (trys kaušeliai) per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

bottom of page