top of page
q10 omega .png
Q10.webp

Norwegian Pharma
KOFERMENTAS Q10 + OMEGA-3

35€
Siuntimas su Omniva 2,5€

UŽSAKYMAS

Ačiū! Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai.

APRAŠYMAS: (120 kapsulių)

✔️ Tai kofermento Q10 ir Omega-3 derinys, kuris yra tikras gyvybingumo eliksyras. Q10 yra svarbus kūno energijos gamybai. Jo trūkumas gali sukelti nuovargį ir išsekimą. O sudėtyje esančios Omega-3 riebalų rūgštys yra svarbios normaliai smegenų ir širdies veiklai palaikyti, pasižymi kraujo spaudimą ir trigliceridų kiekį kraujo plazmoje mažinančiu bei teigiamai regėjimą veikiančiu poveiku.

✔️ Dėl stipraus antioksidacinio poveikio kofermentas Q10 stabdo senėjimo procesus. Kovodamas su laisvaisiais radikalais, jis labai naudingas mūsų odai. Trūkstant šios medžiagos mūsų organizme, silpnėja ir odos apsauga, ji suglemba ir greitėja jos senėjimo procesai – atsiranda raukšlės, pigmentacijos dėmės.

✔️ Taip pat jis palaiko energijos apykaitą, mažina nuovargio pojūtį, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, užtikrina tinkamą kraujotaką, kad ją pasiektų reikalingos maistinės medžiagos ir pasišalintų toksinai. Dėl šio poveikio oda tampa gaivesnė, skaistesnė, mažėja atsiradusių raukšlių gilumas, lėčiau formuojasi naujos raukšlės.

🟩 Kodėl renkuosi norvegų papildus?

Nes pas norvegus labai rimta gamintojų kontrolė ir aukšti reikalavimai. O reiškia kokybė garantuota.

SUDĖTIS

Žuvų taukai, kofermentas Q10 (ubikinonas), želatina, stabilizatoriai (glicerolis, silikono dioksidas), antioksidantas (mišrus tokoferolis), spalva (metalo oksidai ir hidroksidai). Be dažiklių, gardiklių, konservantų, GMO ar iš jų gautų komponentų.

Siekiant aukščiausios kokybės, visi Norwegian Pharma produktai nuolat testuojami dėl sunkiųjų metalų kiekio.

VARTOJIMAS

Suaugusiems žmonėms vartoti po 1-2 kapsules per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

bottom of page