top of page
kriliu omega.jpg
4e428e_59785ccffb3143ae8f96a32580cb6d91_

Norwegian Pharma
OMEGA ULTRA SUPERBA 

KRILIŲ TAUKAI

Laukiame paildymo
Siuntimas su Omniva 2,5€

APRAŠYMAS: (90 kapsulių)

✔️ Tai ypatingas omega-3 šaltinis, kurio sudėtyje yra tik 100% gryni krilių taukai. Šis aliejus išgaunamas išskirtinai iš „Euphausia superba“ Antarkties krilių rūšių, turinčių daug omega-3 riebalų rūgščių EPA (eikozapentaeno) ir DHA (dokozaheksaeno). Šios rūgštys padeda palaikyti normalią širdies veiklą, stiprina sąnarius ir raumenis, gerina odos būklę, smegenų veiklą bei stiprina organizmo imuninę sistemą. Taip pat gausu astaksantino – labai stipraus natūralaus antioksidanto. Tai vienas iš stipriausių antioksidantų, padedančių organizmui kovoti su laisvaisiais radikalais, sukeliančių įvairius negalavimus bei greitinančių senėjimo procesą.

✔️ Krilių taukuose esantys fosfolipidai jungiasi su omega riebalų rūgštimis, kurie kartu formuoja mūsų kūno ląstelių membranų struktūrinį pagrindą. Mūsų kūnas atpažįsta krilių taukus ir juos įsisavina. Dėl šios priežasties krilių taukų vartojama dozė yra mažesnė nei žuvų taukų, tačiau efektas yra daug didesnis. Krilių taukai yra vieni iš geriausių natūralios kilmės produktų, galinčių padėti palaikyti gerojo cholesterolio kiekį normos ribose ir padėti moterims išlaikyti hormonų pusiausvyrą, todėl gali sumažinti menstruacijų sukeliamus nemalonius pojūčius – tinimą, nervingumą, nerimą.

✔️  Taip pat, padeda gerinti sąnarių būklę ir padeda išsaugoti jų lankstumą, maitina ląstelių membranas, padeda gerinti smegenų funkciją bei atmintį, palaikyti gerą nervų sistemos bei širdies veiklos funkcionavimą, gerina kraujagyslių būklę, gali sumažinti uždegiminius procesus.

Siekiant aukščiausios kokybės, visi Norwegian Pharma produktai nuolat testuojami dėl sunkiųjų metalų kiekio.

SUDĖTIS

Krilių taukai, gaunami iš arktinių krilių (Euphausia superba) ekstrahuojant, želatina, stabilizatorius (glicerolis), vidutinės grandinės trigliceridai. Be dažiklių, gardiklių, konservantų, GMO ar iš jų gautų komponentų.

VARTOJIMAS

Suaugusiems žmonėms vartoti po 2 kapsules per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

 

UŽSAKYMAS

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

Ačiū! Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai

bottom of page