top of page
Liposominis vit C.jpg
Liposominis vit C tab.jpg

VITRUNOVA
LIPOSOMINIS VIT C

26€
Siuntimas su Omniva 2,5€

UŽSAKYMAS

Ačiū! Jūsų žinutė išsiųsta sėkmingai.

APRAŠYMAS: 1000 mg (150 ml)

Kodėl rinktis būtent LIPOSOMINĮ vitaminą C?

Liposoma – tai fosfolipidų dvisluoksniu apgaubta dirbtinė mikrokapsulė, naudojama kaip maistinių medžiagų bei farmacinių produktų pernešimo priemonė. Liposomos veikia lyg transporto priemonė, padedanti vitaminams saugiai nukeliauti ten, kur jie geriausiai pasisavinami. Patekusios į kūną, naudingos medžiagos turi nukeliauti ilgą kelią. Deja, virškinamajame trakte didžioji jų dalis pražūva. Vitaminus įterpus į liposomas, iš išorės juos apsaugo speciali membrana, kuri yra labai panaši į žmogaus ląstelių membraną. Liposoma patenka į kraujo sistemą, joje cirkuliuoja tam tikrą laiko tarpą ir palengva išskiria naudingas medžiagas ten, kur jų labiausiai reikia.

Vitamino C dozės iki 200 mg įsisavinamos 100%, tačiau vartojant vitaminą C didesnėmis dozėmis (500mg ir daugiau) jo įsisavinimas mažėja. Kuo didesnė dozė, tuo prastesnis įsisavinimas. Vartojant liposominį vitaminą C, net ir didelėmis dozėmis, jo įsisavinimas beveik dvigubai didesnis nei įprastų vitamino C preparatų. Liposominis vitaminas C turi geresnį pasisavinamumą – gali būti greičiau ir efektyviau absorbuojamas žarnyne ir didesnės vitamino C koncentracijos išlieka kraujyje ilgesnį periodą nei neinkapsuliuoto į liposomas vitamino C. 

✔️ Vitaminas C - vienas galingiausių antioksidantų. Padeda apsaugoti mūsų ląsteles nuo oksidacinių pažeidimų, mažina nuovargį, padeda atstatyti redukuoto pavidalo vitaminą E, gerina geležies absorbciją.

✔️ Vitaminas C - padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir sumažina lėtinių ligų riziką.

✔️ Vitaminas C - yra būtinas kolageno sintezei, L-karnitino ir neurotransmiterių gamybai. 

✔️ Vitaminas C - padeda gamintis neuromediatoriui serotoninui, aktyviai dalyvaujančiam nervų, endokrininės, imuninės bei virškinimo sistemų veikloje, mažina 2 tipo cukrinio diabeto riziką.

✔️ Vitaminas C - dalyvauja lipidų apykaitoje, todėl mažina širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

Saulėgrąžų lecitinas vs. Sojų lecitinas

Daugelis maisto papildų gamintojų naudoja sojų lecitiną savo produktuose, nes šis yra pigesnis ir plačiau prieinamas. Deja, sojų lecitinui yra nemažai alergiškų žmonių, taip pat dažniausiai jis būna genetiškai modifikuotas bei jo išgavimui naudojamos cheminės priemaišos.

Tuo tarpu, saulėgrąžų lecitinas nėra genetiškai modifikuotas, neapdorotas cheminėmis medžiagomis ir saugus vartoti daugeliui alergiškų žmonių.

Saulėgrąžų lecitine gausu cholino ir kitų riebiųjų rūgščių. 

Saulėgražų lecitinas gali būti vartojamas, kaip maisto papildas siekiant pagerinti kepenų funkciją, gydyti aknę, reguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje bei aukštą kraujo spaudimą.

Taigi, jei sojų lecitinas yra tiesiog "formos palaikytojas”, o saulėgrąžų lecitinas - turi taip pat ir įrodytų sveikatinimo savybių.


Be GMO, glitimo, tinka veganams.

SUDĖTISTIS

Vanduo; kalio L-askorbatas, natrio L-askorbatas, L-askorbo rūgštis (vitaminas c); emulsiklis saulėgrąžų lecitinas (be gmo); drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis; etanolis < 3,4 %; konservantas kalio sorbatas; d-alfa-tokoferolis (vitaminas e). Alk.: < 3,4 proc.tūrio. 

 

VARTOJIMASOJIMAS

Suaugusiems 5 ml papildo gerti vieną kartą dienoje, išmaišius stiklinėje vandens ar sulčių. Prieš vartojimą gerai suplakti.

bottom of page