NSP
KOLAGENAS +

50€
Siuntimas su Omniva 3€

APRAŠYMAS: (510 g)

„Collagen +“ buvo sukurtas tam, kad jį vartojant plaukų, nagų būklė, odos ir sąnarių sveikata pataptų kuo arčiau idealo. Specialistų kurtas kolageno peptidų derinys su vitaminu C, cinku ir hialurono rūgštimi leis jums visapusiškai pasirūpinti savo sveikata ir grožiu. Tai yra hidrolizuotas kolagenas milteliais. I ir III tipų.

✔️ I tipas. Daugiausia jo yra odoje, kauluose, sausgyslėse, raiščiuose, datyse ir dantenuose bei jungiamajame audinyje.

✔️ III tipas. Jis palaiko raumenų, vidaus organų ir arterijų struktūrą.

Kolagenas odai yra vienas svarbiausių komponentų. Dėl to jo trūkumas labai greitai pasimato ir odoje. Oda papilkėja, suglemba, praranda drėgmę, gilėja raukšlelės. Todėl būtina tam užkirsti kelią kuo anksčiau. Jei užtikrinsite pakankamą kolageno kiekį organizme, galėsite ilgiau džiaugtis gražia ir jauna oda. 

Pats kolagenas turi daug amino rūgščių, tokių kaip glicinas, prolinas, hidroksiprolinas ir hidroksilizinas, o tyrimai parodė, kad kolagenas organizme absorbuojamas kaip di- ir tripeptidai, kurie veninės cirkuliacijos dėka pasiekia odą ir kremzles. 

Vitaminas C, cinkas ir hialurono rūgštis papildo „Collageno +“ poveikį. Pirmasis padeda tinkamai gaminti kolageną mūsų organizme, kad būtų išsaugota kaulų, kraujagyslių, kremzlių, odos ir sąnarių sveikata. Cinkas taip pat puikiai palaiko kaulų, nagų, odos ir plaukų būklę. Be to, palaiko mikroelementų apykaitą ir kas svarbu simbiozei su kolagenu, padeda tinkamai sintetinti baltymus. Produkto formulę puikiai papildo populiarioji hialurono rūgštis.

✔️ Pridrėkins jūsų odą

✔️ Pagerins plaukų ir nagų būklę

✔️ Pasirupins jūsų sąnarių sveikata

SUDĖTIS

Hidrolizuotas galvijų kolagenas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinos rūgštis), L-askorbo rūgštis, cinko citratas, cinko gliukonatas, natrio hialurono rūgštis, saldiklis (steviolio glikozidai). 

PAGRINDINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS

Kolageno peptidai ...5,81 g**
Vitaminas C ............60 mg / 75% RMV *
Cinkas .....................8,19 mg / 82% RMV
Hialurono rūgštis .....9 mg**
*RMV – Referencinė maistinė vertė; ** - RMV neapibrėžta

VARTOJIMAS

Vieną porciją Kollagenas + (6 g) sumaišykite su kava, arbata, kokteiliu, vandeniu, vaisių sultimis ar kitu gėrimu. Nepilkite į verdantį vandenį. Vartokite kartą per dieną ryte arba vakare ant apvirškinto skrandžio.

UŽSAKYMAS